نتایج جستجو برای عبارت :

6مشکل در شیمی که باعث افت درس شیمی خواهد شد

ایتأ کۊجی دانه داستان

می دیل خأیه وختی پیلهʹ بؤستم, میراث فرهنگی رئیس ببم.
نأ اینکی می دیل گۊل چیره دیلˇ أمرأ تۊشکه بۊخۊرده-یه, خۊدا شاهده نأ.
أنˇ وأستی کی أ ایداره خؤرۊم جیگایه.
کارˇ خاصی کی نۊکۊنیدی اۊ دۊرۊن,
بۊنگائی-یانˇ مانستن صؤب تا غۊرۊب اۊطاقˇ دۊرۊن نیشتئده دئه.
أمأ هر جگا شیدی تا خۊشانʹ معرفی کۊنید, همه أشانه بپا ایسیدی.
بۊخۊصۊص بۊنگائی-یان ؤ بساز بۊفرۊشان.
بۊنگا بۊگؤدم, دیرۊ من ؤ می پئر بۊشؤبیم بۊنگا خانه دۊمبالʹ.
أمی مهلت دئه کر

مشکل اول که باعث افت درس شیمی می‌شه: چگونه خواندن شیمی
اولین مشکل که دانش آموزان با آن درگیر هستند  و باعث افت درس شیمی میشه مسئله چگونه خواندن شیمی

دومینمشکل: زمان بر بودن زیاد درس شیمی
درسته! یادگیری شیمی بسیار زمان بر است و این باعث خستگی خیلی از دانش آموزها می‌شه. چرا که یادگیری شیمی تنها در خواندن شیمی خلاصه نمی شود بلکه یادگیری شیمی خواندن همراه با عمل می باشد یعنی باید برای تمرین کردن شیمی هم وقت کافی بگذارید.
راه حل: پس ابت
عواملی که باعث پارگی تسمه و یا کنده شدن دندانه های ان میگردد:
1-استفاده زیاد از دورهای بالای موتور بخصوص در دورهای بیش از 4000دور در دقیقه که باعث استهلاک سریع قطعات می گردد.
 2-عدم استفاده از دنده مناسب بخصوص در سربالائی ها و یا عبور از روی سرعت گیرها ;که باعث فشار خیلی زیاد روی موتور و به عبارتی روی این تسمه میگردد.
 3-خرابی تسمه سفت کن که در صورت گیرپاژ کردن ان باعث کشیدگی و پارگی تسمه تایم خواهد شد.
 4-زیاد سفت کردن تسمه که در ابتدا باعث خرابی تس

1.نخوردن صبحانه –کسانی که صبحانه نمی خورند قندخونشان به سطح پایین تری افت می کند این امر باعث تامین نامناسب موادغذایی برای مغز ودرنتیجه افت فعالیت مغزی می شود
پرخوری –این امر باعث تصتب شرایین (سختی دیواره رگها )مغزشده ومنجربه کاهش قدرت ذهنی می شود
3.دخانیات –این امر باعث کوچک شدن چند برابر مغز ومنجربه الزایمر می گردد
4.استفاده زیادازقندوشکر-کهجذب پروتئین ومواد غذایی رامتوقف می کند ومنجر به سوء تغذیه واحتمالا اختلال دررشدمغزی خواهدشد.
5.
بدون استفاده از اثر شوری،باعث می شود تا بازیابی نفت به طور کلی با واقعیت متفاوت باشد.شوری فاز اب،ویسکوزیته اب تزریقی را نیز افزایش می دهد با توجه به این بهبود در تحریک اب ،نفت بیشتری به سمت چاههای تولیدی جابه جا خواهد سد.مشکل افزایش شوری اب تزریقی این است که نمک بیش از حد ممکن دست به تجهیزات پمپ‌آسیب بزند. با گذشت زمان،رسوبات نمک در دستگاههای پمپاژ ممکن است موجب کاهش کارایی پمپ ها و خوردگی لوله ها شود. در نتیجه تزریق اب شور باعث مشکلات خوردگ
هرکسی در این دنیا با این قلب است که زنده است
اگر قلب مُرد انسان هم ازحرکت خواهد ایستاد.
اما باهمین قلب است که انسان وارد صحنه قیامت خواهدشد، 
اگر قلب سالم بود آنجا بدرد ما خواهد خورد 
زیرا خداوند فرموده اند:(یوم لاینفع مال ولا بنون)
روز قیامت مال و فرزند نفعی ندارد
(الا من اتی الله بقلب سلیم)
اما این قلب سالم است که در آن روز بدرد ما خواهد خورد
قلب سالم کدام قلب است؟
به تعبیر روایات قلبی که محبت هیچ کس غیر خداوند درآن نباشد
(اَلْقَلْبُ اَلسَّل
بهبود رشد مو با آب برنج 

آب برنج برای کاهش مو خوره
برای جلوگیری از ایجاد موخوره، نیاز به پروتئین دارید که آب برنج به مقدار زیادی پروتئین دارد. علل اولیه مو خوره، نگهداری نامناسب و آلودگی است که منجر به نابودی کلی سلامت مو می شود. اسید های آمینه موجود در آب برنج نیز به شما کمک می کنند و این آسیب را ترمیم خواهند کرد.
به مدت 15 تا 20 دقیقه موهای تان را با آب برنج خیس کنید و سپس بشویید، این کار به تدریج باعث بهبود وضعیت موهای تان خواهد شد.
 شستشوی
❣️آیا خوردن اسپرم باعث حاملگی میشود
بارداری با خوردن منی اصلا موجود نیست و امکان چنین موضوعی به کلی رد میشود و حاملگی فقط بر اثر ریختن مایع منی
و اسپرم بر داخل واژن امکان پذیر خواهد بود و در صورتی که اسپرم های مردانه باخل واژن ریخته شود
و با تخمک های زنانه برخورد نماید ایجاد خواهد شد.
هرکسی در این دنیا با این قلب است که زنده است
اگر قلب مُرد انسان هم ازحرکت خواهد ایستاد.
اما باهمین قلب است که انسان وارد صحنه قیامت خواهدشد، 
اگر قلب سالم بود آنجا بدرد ما خواهد خورد 
زیرا خداوند فرموده اند:(یوم لاینفع مال ولا بنون)
روز قیامت مال و فرزند نفعی ندارد
(الا من اتی الله بقلب سلیم)
اما این قلب سالم است که در آن روز بدرد ما خواهد خورد
قلب سالم کدام قلب است؟
به تعبیر روایات قلبی که محبت هیچ کس غیر خداوند درآن نباشد
(اَلْقَلْبُ اَلسَّل
می نویسم سیل
می خوانم:او خواهد آمد....
می نویسم زلزله
می نویسم گرانی و اغتشاش
می نویسم آلودگیِ هوا
می خوانم:او خواهد آمد...
می نویسم شهادتِ سردار
می خوانم: او خواهد آمد...
می نویسم سقوط هواپیما
می خوانم:او خواهد آمد...
می نویسم کرونا
می خوانم :او خواهد آمد...
می نویسم کُشت وکشتار مسلمانانِ هند
می خوانم: او خواهد آمد...
اینها همه بهانه اند;
زمین تو را می خواهد امامِ مهربانم....
#اللهم عجل لولیک الفرج
کافئین، محرکی است که در قهوه، چای، شکلات و برخی از نوشابه‌های غیر الکلی یافت می‌شود. این محرک انقباض عضله‌ی قلب، مصرف اکسیژن، سوخت و ساز و دفع ادرار را افزایش می‌دهد.
بر اساس تحقیقات صورت گرفته، مصرف دوزی معتدل از کافئین باعث هوشیاری و تمرکز خواهد شد. در صورتی که مصرف بیش از اندازه‌ی آن می‌تواند باعث افزایش تپش قلب، فشار خون، عصبانیت و در برخی موارد باعث خستگی در افراد شود.
محصول جدیدی که بزودی منتشر خواهد شد یک محیط توسعه مجتمع(IDE) است که قابلیت برنامه نویسی به زبان های سی شارپ ، ویژوال بیسیک و دلتا اسکریپت را می دهد و می تواند آن ها را اجرا کند.قابلیتی که در نسخه های آینده منتشر خواهد شد قابلیتی به نام Easy C است که باعث آسان تر شدن برنامه نویسی به زبان سی می شود.لینک دانلود و لینک گیت هاب بزودی در دسترس قرار خواهد گرفت.
استفاده از کاشی تراز یا همتراز کاشی علاوه بر افزایش کیفیت کاشیکاری و زیبایی دو چندان کار موجب از بین رفتن ناخنگ ها یا نا صافی های بین لبه کاشی و سرامیک خواهد شد. نکته حائز اهمیت این است که ناخنک های بین کاشی ها همیشه محل مناسبی برای تجمع آب و مواد شوینده در هنگام شستشو هستند که این امر بعد از مدتی باعث ایجاد خزه و جلبک بین بند ها شده و فضای بین دو کاشی کدرو تیره خواهد شد که این نتیجه با استفاده از همتراز کاشی یا کاشی تراز به کل رفع خواهد شد.
خانم

شامپو بازسازی کننده مو گلیس ۲۵۰ میلی لیتری
شامپو بازسازی کننده مو گلیس ۲۵۰ میلی لیتری ، شامپوی مشکی gliss بوده و مخصوص آقایان و بانوان می باشد. این شامپو به دلیل داشتن کراتین مایع و ویتامین باعث صافی، لطافت تقویت کنندگی و سلامت موی شما خواهد شد. و اگر دارای موهای آسیب دیده می باشید باعث ترمیم موهای شما خواهد شد.
آب اگر سمت هوا گاه روان خواهد شد دولت پیر در آن لحظه جوان خواهد شد!خرج عینک شده و سمعک و دندان طلاچشم یارانه به بودجه نگران خواهد شدرنگ ریشش چه شود یا چه شود اکسیدانکوهی از دغدغه قد سبلان خواهد شدیک شتر بود که بر کوی همه می‌خوابید؟!شاد و بیدار بر این خانه دوان خواهد شدآنقدر صندلی و صاحب آن مَچ هستند قصه وصلتشان ورد زبان خواهد شد پست ها در کفشان است چو میراث پدرملک طلقی‌ست که ارث پسران خواهد شدپاشدن، رفتن و گشتن که گذشت از ایشانقدشان در وسط کا
❗️نمونه ای از نصب غیر اصولی اسپیلت روی پشت باموزن لوله ها روی محل اتصال به کندانسینگ یونیت افتاده است و لوله ی مکش دو پهن شده است.❌روشن کردن دستگاه در این شرایط باعث فشار آمدن به کمپرسور داغ شدن سیم پیچ ها و اورلود خواهد شد درصورتی که این شرایط ادامه بیابد کمپرسور قطعا خواهد سوخت.❗️به علت نرم بودن لوله ی مسی دو پهن شدن لوله معمولاً به پارگی لوله می انجامد که باعث تخلیه گاز سیستم خواهد شد.❗️عدم اجرای تله روغن مورد دیگری است که در این نصب به
شهرستان سرپل ذهاب به دلیل موقعیت جغرافیایی خود که وارتفاع زیاد از آب دریا مستعد داشتن طبیعتی بکر و جذاب می باشد. بی شک درختکاری در این منطقه زلزله زده تاثیرات زیاد فرهنگی و اقتصادی خواهد داشت. کاشت نهال و درختکاری به لحاظ اقتصادی باعث ایجاد رونق کسب وکار شده و اشتغال زایی و تولید باغات منطقه را زیاد می کند. این مهم علاوه بر عواید اقتصادی به ترمیم و ابادی منطقه نیز کمک می کند و باعث نوید تولدی دوباره به مردم رنج کشیده خواهد داد. 

ادامه مطلب
عطر علاوه بر تاثیرگذاری بر دیگران باعث القا حس مثبت به خود فرد نیز می¬شود و جالب است بدانید باعث افزایش اعتماد به نفس نیز خواهد شد. انتخاب عطر زنانه و مردانه با توجه به سلیقه افراد متفاوت است. ممکن است کسی عطر شیرین، دیگری عطر ترش و فرد دیگر عطر تلخ دوست داشته باشد.
ادامه مطلب
عطر علاوه بر تاثیرگذاری بر دیگران باعث القا حس مثبت به خود فرد نیز می¬شود و جالب است بدانید باعث افزایش اعتماد به نفس نیز خواهد شد. انتخاب عطر زنانه و مردانه با توجه به سلیقه افراد متفاوت است. ممکن است کسی عطر شیرین، دیگری عطر ترش و فرد دیگر عطر تلخ دوست داشته باشد.
ادامه مطلب

پس از ۲۱ سال زندگی مشترک ، همسرم از من خواست که با زن دیگری برای شام و سینما بیرون بروم. زنم گفت که مرا دوست دارد ولی مطمئن است که این زن هم مرا دوست دارد و از بیرون رفتن با من لذت خواهد برد. آن زن مادرم بود که ۱۹ سال پیش از این بیوه شده بود ولی مشغله های زندگی و داشتن ۳ بچه باعث شده بود که من فقط در موارد اتفاقی و نامنظم به او سر بزنم…آن شب به او زنگ زدم تا برای سینما و شام بیرون برویم ولی مادرم با نگرانی پرسید که مگر چه شده ؟ او از آن دسته افرادی
پوست لایه محافظ مستحکمی است که آلودگی‌های هوا به راحتی امکان نفوذ به آن را ندارند. اما آلودگی هوا به مرور آسیب‌هایی را به لایه بیرونی پوست وارد می‌کند تا این لایه محافظ تضعیف شده و در نهایت اجازه ورود عناصر و ذرات معلق در هوای آلوده را به سطوح زیرین پوست بدهد.
توجه داشته باشید که حتی در مناطق دور از شهر یا روستاها نیز می‌توان تاثیر آلودگی بر پوست را شاهد بود. آلودگی هوا به راحتی از طریق اتمسفر، آب و خاک جابجا شده و می‌تواند بر روی محیط زیست
به نام خالق هستی@ عبادت کردن یعنی هرآنچه خدا امر کرده است را انجام دهیم و تقوا کردن یعنی دربرابر گناه ایستادگی به خرج داده و ازگناه دوری کنیم...پس تقوا خود نوعی از عبادت است...ولی منظور ما از عبادت دراین مطلب عبادت های شخصی همانند نماز وروزه و قران وزیارات و دعاهاست...ببینید دوستان یکی از فلسفه های مهم عبادت این است که انسان اراده دربرابر گناه پیدا کند و آنرا انجام ندهد...ساده تر بگویم خدا نمازی را که انسان را ازگناه و اخلاق های رذیله دور نکند نم
یکی از مواردی که در تخصیص منابع باید به آن توجه کنیم، قیمت گذاری منابع است. قیمت گذاری درست منابع باعث جلوگیری از هدر رفت آن ها و استفاده بهینه از آن ها می شود. این موضوع علاوه بر کسب و کار در جنبه های دیگر زندگی هم موثر بوده و کاربرد دارد. اگر قیمت گذاری پایینی برای یک منبع انجام شود باعث می شود که کمتر قدر آن منبع دانسته شود و کسی دنبال مصرف بهینه آن منبع نمی رود. قیمت گذاری خیلی بالا هم باعث عدم استفاده از آن منبع می شود و باعث اخلال در کار خو
دایملر در نمایشگاه تکنولوژی CES لاس وگاس کامیون جدید فرایت لاینر کاسکادیا را به نمایش گذاشته است. این کامیون اواخر سال جاری عرضه خواهد شد و عنوان اولین کامیون تولیدی مجهز به تکنولوژی های خودران سطح 2 را به خود اختصاص خواهد داد.
این کمپانی آلمانی همچنین اعلام کرده سرمایه گذاری حدود 570 میلیون دلاری در بخش تکنولوژی خودران سطح 4 خواهد داشت تا قبل از پایان دهه ی میلادی جاری کامیون های خودران را روانه جاده ها کند.
سیستم های خودران سطح 4 باعث بهبود را
گفتار درمانی به چه کاری می آید
گفتار درمانی باعث می شود کودک بتواند کلمات را درست ادا کرده و بهتر از زبان استفاده کند.
گفتار درمانگر می تواند اختلالات گفتار و زبان و همچنین مشکلات بلع و ناتوانی در بیان واج‌ها و اصوات را درمان کند.
برطرف شدن این مشکلات باعث افزایش اعتماد به نفس کودک شده و نیز باعث کاهش اضطراب و نگرانی پدر و مادر خواهد شد. همچنین کودک دیگر می تواند به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کند.
تمرین حرکتی، دهانی و گفتاری
اگر عضلات دهان

آنچه که باید در مورد شکم بند زیبایی طب و صنعت بدانید :
اگر داشتن اندام متناسب برایتان دغدغه شده است و انجام تمرینات شکم برایتان طاقت فرساست استفاده از شکم بند زیبایی راحت ترین روش برای چربی سوزی در نواحی شکم و پهلو در طول فعالیت روزانه شما خواهد بود؛ همچنین اگر از این شکم بند در حین تمرینات ورزشی مخصوصا ورزش بدنسازی استفاده نمایید از فشار نادرست به کمر حین تمرینات سنگین جلوگیری نموده و سرعت چربی سوزی در قسمت شکم و پهلو را افزایش خواهید داد
اینکه میگم زندگی من با کتاب گره خورده یک شعار نیستیه حسی نیست که بخوام به مخاطب القا کنم زندگی من با کتاب گره خورده چون هر وقت هر کتابی رو خوندم باعث تغییری در نگرش من در ذهن من بوده و همچنان خواهد بود من هرزمان ورقی از کتاب را مطالعه کردم باعث دگرگونی در آفرینش خدا مقدار باعث دگرگونی ذهن افراد بشه اما حقیقت مطلب و به روانی اگر بخوام بیان کنم منظورم اینه که باعث شده کتاب تا من فردی دیگر خلقی دیگر در این زمین باشم من آمده ام تا ذهن خودم را با کتا
کرم دست و صورت آقایان نیوا حجم 150+75 میلی لیتر به سرعت جذب شده و باعث هیدراتاسیون و آبرسانی به پوست خواهد شد و با محافظت از خشک شدن پوست از آن مراقبت خواهد کرد.
این کرم مرطوب کننده دست و صورت نیوا مخصوص برای آقایان ساخته شده است که کاربرد چند منظوره داشته و برای دست صورت و بدن مورد استفاده قرار میگیرد.
این کرم دست و صورت آقایان نیوا حجم 150+75 میلی لیتر قدرت مرطوب کنندگی بالایی داشته و باعث نرمی پوست پینه دار میشود و خشکی ، زبری پوست را (خصوصا در
روزی از راه خواهد رسید که قلب هر انسانی عشق را خواهد پذیرفت و وحشتناک ترین تجربه انسانی یعنی گوشه نشینی که بدتر از گرسنگی است  از چهره زمین پاک خواهد شد.روزی از راه خواهد رسید که در ها به روی نیازمندان گشوده خواهد شد و چشمان گریان تسلی خواهد یافت ...
خداوند با سخاوتمندی خرد و عشقش را در اختیار ما قرار داده و یافتن آنها بسیار اسان است . باید نشانه ها را بپذیریم و از قلب و رویایمان تبعیت کنیم 

ادامه مطلب
ذهن خوانی
شما فرض را بر این می گذارید که می دانید آدم ها چه فکر می کنند بی آن که شواهد کافی در مورد افکارشان داشته باشید.
مثلاً، "او فکر می کند من یک بازنده ام". پیامد رفتاری این فکر می‌شود سوتفاهم.

پیش گویی منفی 
آینده را پیش گویی می کنید. که با پیش بینی فرق میکند. که اوضاع بدتر خواهد شد یا خطری در پیش است.
مثلاً "در امتحان قبول نخواهم شد" یا "این شغل را به دست نخواهم آورد".
بدون شواهد پیامد رفتاری اش میشود نا امیدی که تبدیل می شود به افسردگی و تر
نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد
عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد
ارغوان جام عقیقی به سمن خواهد داد
چشم نرگس به شقایق نگران خواهد شد
این تطاول که کشید از غم هجران بلبل
تا سراپرده گل نعره زنان خواهد شد
گر ز مسجد به خرابات شدم خرده مگیر
مجلس وعظ دراز است و زمان خواهد شد
ای دل ار عشرت امروز به فردا فکنی
مایه نقد بقا را که ضمان خواهد شد
ماه شعبان منه از دست قدح کاین خورشید
از نظر تا شب عید رمضان خواهد شد
گل عزیز است غنیمت شمریدش صحبت
که به باغ آمد از این ر
تولید لیفتراک ایرانی
احداث کارخانه لیفتراک در ایران قدم بزرگی در صنعت است.همانند صنعت خودروسازی و ماشین آلات سنگین باعث رونق در قسمت های مختلف می شود. استفاده از پیمانکاران خصوصی در بخش های ختلف تولید باعث بالا رفتن کیفیت نهایی و اشتغالزایی خواهد شد.
رادیاتور شوفاژ به طور کلی سرد میباشد ولی آب مصرفی داغ است 
در پکیج های تک مبدل سوختن و یا جام شدن پمپ سیرکولاسیون باعث بروز این مشکل خواهد شد و در پکیج های دو مبدل سوختن و معیوب بودن شیر موتوری باعث این مشکل می‌شود.
ادامه مطلب
دستگاه تصفیه آب وسیله ایست که در بیشتر موارد یا خود دستگاه و یا قطعات آن از خارج از کشور وارد می شود همین وارداتی بودن دستگاه آب تصفیه کن خانگی و قطعات جانبی آن باعث می شود تا قیمت آب تصفیه کن با مدل ها و برندهای مختلف متفاوت باشد.ممکن است شما فیلتری ارزان تر نیز در بازار بیابید که با فیلترهای اصل کاملا مشابه باشند ولی همین فیلتر ها باعث می شوند که آب علاوه براینکه تصفیه نمی شود حتی به آلاینده های آن نیز اضافه میگردد. این اب هم برای سلامتی مضر
افت معاملات و تا حدودی قیمت مسکن در این روزها نوید این را می‌دهد که رکودی سنگین بر بازار حاکم خواهد شد؛ حال سوال این است: باید بابت این رکود که کاهش قیمت‌ها را به همراه خواهد داشت، خوشحال بود؟
پیش‌بینی کارشناسان از آینده قیمت مسکن/ عقب ماندن عرضه از تقاضا خطرناک استبه گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، روند نزولی قدرت خرید متقاضیان مسکن به دلیل رشد بیش از 100 درصدی قیمت ها ماه‌هاست که ادامه دارد و سرانجام این کاهش قدرت خرید خود را با افت
هنوز جریان ورود نقدینگی به بازار ادامه دارد. قبلا گفته بودم تا زمانیکه این جریان ادامه داشته باشد، مشکلی برای بازار بوجود نخواهد آمد. این ورود نقدینگی باعث شده تا موارد حاشیه ای موثر بر بازار، بیشتر به حاشیه بروند و تاثیر منفی در بازار نداشته باشد. با نگاهی به نوع معاملات در ماه های گذشته، میتوان اینگونه نتیجه گرفت که فقط خطر جنگ، میتواند باعث ریزش بازار شود. پس تا زمانیکه این خطر را احساس نکردید، شما نیز نگران نباشید. نکته مهمی که این روزه

وقتی گیلاس با بند باریکش به درخت متصل است همه عوامل در جهت رشدش در تلاشند.. باد باعث طراوتش میشود آب باعث رشدش میشود و آفتاب پختگی کمال میبخشد اما … به محض پاره شدن آن بند و جدا شدن از درخت، آب باعث گندیدگی باد باعث پلاسیدگی و آفتاب باعث پوسیدگی و ازبین رفتن طراوتش میشود
بنده بودن یعنی همین، یعنی بند به خدا بودن، که اگر این بند پاره شد، دیگر همه عوامل در نابودی ما مؤثر خواهد بود. پول، قدرت، شهرت، زیبایی… تا بند به خداییم برای رشد ما، مفید و
نفوذ باکتری ها از طریق مثانه به یک یا هر دو کلیه باعث عفونت کلیه میشود که عدم درمان آن سبب آسیب جدی به کلیه ها خواهد شد ،بنابر این لازم است علائم عفونت کلیه و درمان های خانگی آن را بشناسید.
عفونت کلیه چیست و چه علائمی دارد
نفوذ باکتری ها از طریق مثانه به یک یا هر دو کلیه می تواند باعث عفونت کلیه شود که در علم پزشکی این حالت را «پیلونفریت» می گویند. در صورتی که عفونت کلیه به موقع درمان شود، سبب آسیب جدی کلیه خواهد شد.
ادامه مطلب
سلام به همه دوستان و همراهان..امیدوارم از مطالب این وبلاگ استفاده کرده باشید و باعث شود قدری درباره قرآن،خداوند و ... تفکر کنیم.با توجه به اینکه قصد دارم وبلاگ رو به سایت تبدیل کنم لذا چند روزی وبلاگ به روز رسانی نمیشه و مطالب و مقالات منبعد از طریق سایت AmirTabasi.com منتشر خواهد شد.
به محض آماده شدن مراحل طراحی سایت، از طریق همین پست به اطلاع شما خواهد رسید.
ممنون از همراهیتون..  
کاغذ دیواری ها که مدتی است به جای رنگ برای پوشش دیوار ها استفاده می شود امروزه از آن ها برای پوشش سقف نیز مورد استفاده قرار می گیرد که اصطلاحا به آن کاغذ سقفی نیز گفته می شود.
کاغذهای سقفی می توانند به سقف هایی که ساده و خام هستند جلوه و جذابیت خاصی اضافه کنند که تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی منزل شما خواهد گذاشت.
کاغذ سقفی چه تاثیری در دکوراسیون داخلی دارد؟
طرح و رنگ کاغذ های سقفی در بزرگ و کوچک جلوه دادن فضای داخلی تاثیر دارد.
کاغذ های سقفی
هر نفری که از من بالاتره،خودشو از من بالاتر میبینه،خیلی بالا بالا هاست،خیلی خودشو دست بالا میگیره،ازش پایین ترم،منو از خودش پایین تر میبینه،خیلی منو ریز میبینه،خیلی منو دست کم گرفته،......باعث میشه بیشتر برای موفقیت طمع کنم.باعث میشه بیشتر بخوام موفق بشم.باعث میشه ولعم بیشتر بشه،باعث میشه طمعم بیشتر بشه و قطعا باعث میشه سرعتم بیشتر بشه.باعث میشه انگیزه ام قدرت بگیره.
فکر کردن به هر کدوم از این افراد بهم انرژی ای رو میده....باور نکردنی.
ضربان قلب، واحدی برای اندازه گیری شدت فعالیت قلب است. این واحد به صورت تپش در دقیقه (bpm) محاسبه می‌شود. ریتم طبیعی ضربان قلب، بین ۶۰ تا ۱۰۰ تپش در دقیقه است.
ورزش هوازی منظم، باعث خواهد شد تا قلب شما قوی شده و بتواند در هر بار انقباض، خون بیشتری پمپاژ کند، بنابراین ضربان قلب شما برای انجام کار همیشگی‌اش کاهش پیدا خواهد کرد.

در حادثه کربلا با سه‌ نمونه شخصیت روبرو می‌شویم.اول: حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شود.تا آخر می‌‌ایستد.خودش و فرزندانش کشته می‌شوند.هزینه انتخابش را می‌‌دهد و به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهد.از آب می‌گذرد، از آبرو نه‌
دوم: یزید همه را تسلیم می‌خواهد.مخالف را تحمل نمی‌‌کند.سرِ حرفش می‌‌ایستد.نوه‌ پیغمبر را سر می‌‌ٔبرد.بی‌ آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد
سوم: عمرِ سعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم د

بر روی چشمانم عمل لیزیک انجام داده ام و می خواهم اطراف چشمانم بوتاکس نیز تزریق کنم ، آیا مشکلی در روند بهبودی بعد از عمل لیزیک برایم ایجاد نخواهد شد ؟
پاسخ) بررسی دقیق این موضوع باید بر عهده ی جراح لیزیک شما قرار بگیرد ، اما به طور کلی می توان گفت بهتر است این کار را نکنید چراکه تزریق بوتاکس در اطراف چشم ها باعث خواهد شد پلک زدن شما کمی کند شود و همین موضوع باعث خشکی چشم شده و ممکن است روند بهبود بعد از عمل لیزیک را با مشکل مواجه کند.
http://WWW.NEGARSK
می دونستین پرفروش ترین کتاب تاریخ ادبیات، «دو شهر» نوشته ی چارلز دیکنزعه؟ می دونستین رتبه ی بعدی مال ارباب حلقه هاست؟ می دونستین رتبه ی چهارم مال هری پاترعه؟ می دونستین رتبه ی سیزدهم مال ناطور دشته؟ می دونستین رتبه ی نه مال نارنیاست؟ شکه کننده نیست؟ من همین الان خوندم لیستو و باعث افتخارعه که کتابای مورد علاقم همشون جزو پرفروش ترین هان. یا شایدم... باعث افتخارعه که کتابای پرفروش جزو کتابای مورد علاقمن... درهرصورت فرقیم نمی کنه. اصل قضیه اینک
تست کشش سطحی می تواند معیار خوبی از الودگی باشد. چون الودگی،کشش سطحی اب را که استاندارد آن ۷۲/۸ می باشد پایین خواهد آورد.اگر کشش سطحی اولیه چون دینامیک وجود دارد از یک مقداری شروع می شود و به تعادل می رسد. اگر این مقدار اولیه مقدار پایینی باشد،اب و نفت توانایی تشکیل امولسیون را خواهد داشت ‌.این تست ها به ما نشان داد که بعضی از ترکیبات یا ریت آنها به این شکل بوده یا نمک یا کشش سطحی که باعث ایجاد امولسیون شده است.اگر ما امولسیون تشکیل بدهیم امول
خرید اینترنتی زیر بغل زنانه و مردانه
برای مبارزه با بوی بدن همیشه باید به فکر بود!
با توجه به فعالیت روزانه ، همه افراد در طول کار ، پیاده روی ، تحرک ، ورزش و غیره عرق میکنند که این امر طبیعی ممکن است باعث ایجاد احساس نامطلوب در طول روز برای فرد و اطرافیانش گردد.
برای رفع این موضوع استفاده از انواع اسپری ضد تعریق از برندهای محبوب که دارای کیفیت عالی می باشند یک راهکار و روش ساده خواهد بود.
و اما!
انواع ضد تعریق و دئودورانت
به علت کاربرد بسیار ان
و یک مشکل دیگر در iOS کشف شد که کاربران را به دردسر خواهد انداخت،اینبار برنامه Messages دچار مشکل شده است و تنها به یک دلیل ساده
یک مشکل جدید در نسخه 11.2.5 IOS پیدا شده است که باعث می‌شود برنامه‌ های “ iMessgae ”” FaceBook messenger ””Whats APP” و Gmail با مشکل برخورد کنند و شما قادر به باز کردن آنها نباشید.
این مشکل تنها به دلیل ارسال یک سمبل ساده هندی ایجاد می ‌شود که واقعا باعث تعجب شده است زیرا حدود 72 میلیون نفر از هند از این سمبل‌ها استفاده می ‌کنند و تا به الان
ثبت سفارش به دو صورت سریع و تدریجی
برای اولین بار در ایران سفارش نصب تدریجی ثبت کنید .
تفاوت نصب سریع و تدریجی : 
نصب سریع فقط به عنوان نمایشی است و باعث معتبر شدن برنامه شما در کافه بازار خواهد شد ، این نوع نصب در عرض یک روز برای شما زده خواهد شد و فقط جنبه نمایشی دارد .
نصب تدریجی ؛ روزانه ۵۰ الی ۶۰ نصب برای شما زده میشود این عمل باعث خواهد شد سیستم های کافه بازار به برنامه شما عکس العمل نشان دهند و برنامه شما در قسمت جستجو به اول لیست راه پیدا
پوست اندامی ‌است که سلامتی کلی بدن شما را نشان می‌دهد. یک رژیم غذایی غنی به سلامت پوست شما هم کمک خواهد کرد و در مقابل، یک رژیم غذایی فقیر از نظر مواد مغذی می‌تواند منجر به پیدا شدن آکنه‌ها شود. در این مقاله به شما میگوییم کدام مواد باعث آکنه میشود و کدام ویتامین ها از جوش زدن صورت جلوگیری میکنند.
چه غذاهایی باعث جوش صورت میشود :

تحقیقاتی که از حدود 40 سال پیش انجام شده است، هر گونه ارتباط بین آکنه و غذای مصرفی را رد می‌کند ولی تحقیقات سا
برای کاهش هزینه های برق مصرفی کولرگازی چه مواردی را باید رعایت کنیم؟

1-تمیز بودن کندانسور کولر به لحاظ عبور جریان هوا تا میزان زیادی از جریان برق مصرفی کولر می‌کاهد.
 2-نصب کندانسور کولرهای گازی در سایه باعث جلوگیری از اتلاف میزان قابل توجهی از انرژی مصرفی آنها خواهد شد.
3-نصب اینورتر در کولرگازی پنجره‌ای باعث افزایش راندمان آنها می‌شود.
4- درصورت امکان کولر گازی را در مسیر باد نصب کنید، زیرا این کار باعث انتقال حرارت بهتر در کندانسور شده
اخلاق و رفتار حرفه ای در مدیریت سایت:
اخلاق حرفه ای در هر نوع مدیریتی می تواند به پیشرفت مجموعه تحت مدیریت کمک شایانی نماید به طور مثال با رفتار حرفه ای و بجا و اعمال آن در مجموعه به صورت سلسله وار آن را به زیرمجموعه های آن مدیریت منتقل و باعث رونق کسب و کار و یا آن سازمان خواهد شد
البته که این اخلاق حرفه ای در مدیریت سایت هم به همین شکل خواهد بود که این اخلاق حرفه ای جزء لاینفک احترام به حقوق شهروندی خواهد بود هر چند که خیلی از مدیران کشور عزیز
- جلوی گریه خود را نگیرید وگاهی گریه کنید.

- دست کم روزی 15 دقیقه را در سکوت بگذرانید و به نیازهای واقعی خود و نیز چیزهایی که دارید فکر کنید. 

- وقتی احساس میکنید که سرتان پر از فکرهای جور و واجور است و جای خالی در آن نیست ، با قدم زدن ، آنها را پاک کنید.

- اگر نتوانید کسی را ببخشید ، افکار خشمگین‌ تان شما را برای همیشه با این افراد مرتبط خواهد کرد. کارهای خیریه وشاد کردن دیگران ، باعث آرامش میشود.

- آرامش را از کودکان بیاموزید ، ببینید که چ
همین کرونا جنبه های مثبت هم داشته ها،همین کرونا باعث شد، ارگان های نظامی به جای ساخت بمب و موشک،دستکش و ماسک و مایع ضد عفونی کننده تولید کنند.همین کرونا باعث شد نظر مردم به پزشکان به جای پول پرست به مدافعان سلامت تغییر کند و بیمارستان ها به جای پول نجومی رایگان کار کنند.همین کرونا باعث شد، قدر همین بوس و ماچ کردن های الکی مو نو بیشتر بدونیم، و دلمون لک بزنه برای یک بوس بدون ترس.همین کرونا باعث شد، بفهمیم زالوصفت های جامعه ما کدامند و چه کسانی
فیلم ها بر روی انسان تاثیر می گذارند،فیلم های کمدی باعث تاثیرات مثبت در انسان می شوند.
تاثیرات فیلم کمدی
۱.شادی
دیدن فیلم کمدی باعث می شود؛احساس خستگی، بی حوصلگی از بین رود،و انسان احساس شادی کند.
۲.کاهش فشار خون
خندیدن باعث کاهش فشار خون می شود،اگر افراد چند روز پشت سرهم فیلم کمدی نگاه کنند، فشار خون آن ها کاهش می یابد.
۳.قلب
پزشکان می گویند ۱۵ دقیقه شدید خندیدن باعث می شود؛گرفتگی رگ های قلب ازبین رود، فیلم های کمدی معموماً باعث خنده می شوند
تست کشش سطحی می تواند معیار خوبی از الودگی باشد. چون الودگی،کشش سطحی اب را که استاندارد آن ۷۲/۸ می باشد پایین خواهد آورد.اگر کشش سطحی اولیه چون دینامیک وجود دارد از یک مقداری شروع می شود و به تعادل می رسد. اگر این مقدار اولیه مقدار پایینی باشد،اب و نفت توانایی تشکیل امولسیون را خواهد داشت ‌.این تست ها به ما نشان داد که بعضی از ترکیبات یا ریت آنها به این شکل بوده یا نمک یا کشش سطحی که باعث ایجاد امولسیون شده است.اگر ما امولسیون تشکیل بدهیم امول
باعث از بعث به معنی فرستادن ، تهییج کردن، بیدار کردن، برانگیختن، تحریک کردن، تشویق کردن، به هیجان امدن، بی اراده بیدار شدن و وادار به انجام یک کار، علت ، سبب، 
اینکه خالق هستی باعث هر انچیزی که در هستی در حرکت است شکی نیست.
هر اتفاقی که خارج از سیر معمول زند‌ی هر ذره هست باعث و علت اصلی آن کسی نیست جز خالق.
شاید درختی که به یکباره خشک میشود و یا دانه ای که از دل یک سنگ جو$نه میزند
شاید تغییرات غیر قابل پیش بینی جوی و یا اتفاقات خارق العاده ای که
علت سوختگی موتور تردمیل1- عدم روغن کاری و از بین رفتن لایه استر کتان تسمه نقاله می شود که باعث می شود اصطکاک تسمه تردمیل نسبت به تخته تردمیل بالا رو و باعث داغ شدن موتور تردمیل و سپس باعث سوختن موتور تردمیل می شود .2- به علت عدم استفاده از تردمیل , تسمه نقاله تردمیل خشک شده است و باعث فشار آمدن به موتور تردمیل می گردد. 3- عمر تسمه نقاله تردمیل تمام شده است . 
باعث از بعث به معنی فرستادن ، تهییج کردن، بیدار کردن، برانگیختن، تحریک کردن، تشویق کردن، به هیجان امدن، بی اراده بیدار شدن و وادار به انجام یک کار، علت ، سبب، 
اینکه خالق هستی باعث هر انچیزی که در هستی در حرکت است شکی نیست.
هر اتفاقی که خارج از سیر معمول زند‌ی هر ذره هست باعث و علت اصلی آن کسی نیست جز خالق.
شاید درختی که به یکباره خشک میشود و یا دانه ای که از دل یک سنگ جو$نه میزند
شاید تغییرات غیر قابل پیش بینی جوی و یا اتفاقات خارق العاده ای که
خیلی وقت بود تصمیم داشتم مطالبی که بصورت پراکنده به ذهنم میرسد را در جایی منتشر کنم که بماند. ایده وبلاگ‌نویسی هم همیشه وجود داشته اما چیزی که بیشتر از همه باعث تشویقم شد به نوشتن اولا وبلاگ خوب و درجه یک شایان تدین بود ـ اگر روزی این وبلاگ هم در حد وبلاگ شایان بشود واقعا از خودم راضی خواهم بود ـ دوما حرف‌های امیرحسین که سعی کرد مرا قانع کند چیزی بنویسم و منتشر کنم که زکات علم نشر آن است!
فعلا نمی‌دانم به کدام سمت خواهد رفت و چه چیزهایی اینح
اگر باشی محبت روزگاری تازه خواهد یافت
زمین در گردشش با تو مداری تازه خواهد یافت

دل من نیز با تو بعد از آن پاییز طولانی
دوباره چون گذشته نوبهاری تازه خواهد یافت

درخت یادگاری باز هم بالنده خواهد شد
که عشق از کُندهٔ ما یادگاری تازه خواهد یافت

دهانت جوجه‌هایش را پریدن گر بیاموزد
کلام از لهجهٔ تو اعتباری تازه خواهد یافت

بدین سان که من و تو از تفاهم عشق می‌سازیم
از این پس عشق‌ورزی هم، قراری تازه خواهد یافت

من و تو عشق را گسترده‌تر خواه
خیلی دل می خواهد دل کندن از دنیا
خیلی دل می خواهد 
که داشته هایت برابر با نداشتن شود
خیلی دل می خواهد
دل دل نکنی برای وقتِ رسیدن به خواسته هایت
خیلی دل می خواهد که
نرسیدن ها حالِ دلت را دگرگون نکند
خیلی دل می خواهد که
ماندن و رفتن ها در تو اثر نکند
خیلی دل می خواهد که
صورتِ عزیزت را به خاک بزنند
و توببینی و از اعماقِ دلت
رهایش کنی و بروی
خیلی دل می خواهد که
حرف ها بشنوی از همه کس و
انگار نه انگار که چیزی شنیدی
خیلی دل می خواهد که
دنیا بی رنگ شود بر
برای مبارزه با بوی بدن همیشه باید به فکر بود!
با توجه به فعالیت روزانه ، همه افراد در طول کار ، پیاده روی ، تحرک ، ورزش و غیره عرق میکنند که این امر طبیعی ممکن است باعث ایجاد احساس نامطلوب در طول روز برای فرد و اطرافیانش گردد.
برای رفع این موضوع استفاده از انواع اسپری ضد تعریق از برندهای محبوب که دارای کیفیت عالی می باشند یک راهکار و روش ساده خواهد بود.
و اما!
انواع زیر بغل و دئودورانت
به علت کاربرد بسیار انواع اسپری ضد تعریق ، این محصولات در طی
چربی گیر فایبر گلاس
ابتدا  ورود فاضلاب ها حاوی چربی و روغن به شبکه جمع آوری فاضلاب باعث رسوب ذرات چربی و روغن در دیواره لوله ها و اتصالات و بالتبع گرفتگی (Fouling) اتصالات می شود. از طرف دیگر در اکثر رستوران های بین شهری مستقیماً پساب آشپزخانه را به داخل چاه تخلیه می کنند. این امر باعث گرفتگی روزنه های دیواره چاه و در نتیجه کاهش قدرت جذب چاه می شود. بنابراین استفاده از چربی گیر جهت جداسازی و حذف ذرات چربی و روغن از پساب، قبل از ورود به شبکه فاضلاب

1-جلوی گریه خود را نگیرید و گهگاهی گریه کنید.2- دست کم روزی 15 دقیقه را در سکوت بگذرانید و به نیازهای واقعی خود و نیز چیزهایی که دارید فکر کنید.3- افراد آرام به خود می‌گویند که برای تغییر گذشته کاری نمی‌توان کرد، آنگاه از فکر ادامه زندگی لذت می‌برند.
4- وقتی احساس می‌کنید که سرتان پر از فکرهای جور و واجور است و جای خالی در آن نیست، با قدم زدن، آن‌ها را پاک کنید.5- اگر نتوانید کسی را ببخشید، افکار خشمگین‌تان شما را برای همیشه با این افراد مرتبط
زنجبیل متابولیسم را در حدود 20 درصد افزایش می دهد و باعث افزایش سرعت سوخت و ساز چربی می شود. قطعه کوچکی از این گیاه را در منوی غذایی خود قرار دهید و ببینید که چگونه با چاقی مبارزه خواهد کرد. علاوه بر این شما می توانید از آن برای درمان گلو درد و بسیاری از مشکلات دیگر استفاده کنید.
این گیاه دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است که روده ها را تسکین می دهد. زنجبیل دارای ویژگی های غربالگری فعال است و لذا باعث حصول اطمینان از این امر می شود
با توجه به اهمیت زیبایی و جوانسازی صورت در بین گروه های مختلف جامعه امروزه انواع دستگاه های زیبایی در بازار وجود دارد که این افراد می توانند در جهت بر طرف کردن مشکلات پوستی و جوانسازی صورت خود از آن ها استفاده کنند در ادامه ی مطلب به بررسی چند دستگاه زیبایی پرطرفدار خواهیم پرداخت.
دستگاه میکرودرم
افراد زیادی برای زیباسازی، طراوت و شادابی پوست صورت خود از دستگاهی به نام میکرودرم استفاده می کنند افرادی که روی پوستشان جای جوش دارند از دستگاه
شایع ترین ایراد تلویزیون ال جی، ایراد بک لایت است که در بین مدل های مختلف سری LB مشهوراست. ایراد بک لایت به صورت های زیر دیده می شود.
قطع شدن تصویر تلویزیون در حالی که صدا دارد
نور بک لایت در تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی باعث دیده شدن تصویر تلویزیون می شود. سوختن تعدادی از لامپ های بک لایت باعث می شود که مدار بک لایت تلویزیون ال جی از کار بیافتد و نتیجه این می شود که تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد. چنان چه تعداد لامپ های سوخته زیاد نباشد و س
قبلا وقتی کسی می گفت که اعتماد به نفسم را از دست دادم هیچی نمی فهمیدم. اینکه فردی را در جایی که باید استفاده نکنند و از وی توقع بیجا داشته باشند باعث از بین رفتن اعتماد به نفسش می شود. 
اینکه فردی را با قصد و  نیت تحقیر کنند باعث از دست رفتن اعتماد به نفسش می شود. اینکه فردی ببیند نمی تواند با وجود تلاش و کوشش به جایی برسد باعث تخریب اعتماد به نفسش می شود.
اینکه در ایران باشی ولی ایرانی به حساب نیاورندت باعث از بین رفتن اعتماد به نفست می شود

در حادثه کربلا با سه‌ نمونه شخصیت روبرو می‌شویم.اول: حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شود.تا آخر می‌‌ایستد.خودش و فرزندانش شهید می‌شوند.هزینه انتخابش را می‌‌دهد و به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهد.از آب می‌گذرد، از آبرو نه‌
دوم: یزید همه را تسلیم می‌خواهد.مخالف را تحمل نمی‌‌کند.سرِ حرفش می‌‌ایستد.نوه‌ پیغمبر را سر می‌‌ٔبرد.بی‌ آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسدسوم: عمرِ سعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در
تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی              گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش
این شعر رو حتما شنیدید و بارها شاید خودتون تکرارش کرده باشید.ولی مفهومش چیه؟ شعر به این مقوله میپردازه که محرمیت و آشنایی موجب اجازه ورود به جایی است.
معارف ائمه و مخصوصا درک وقایع مربوط به قبل و حین و بعد از عاشورا نیاز به وسیله ای دارد که این وسیله اشک است. اشک هاییکه توسط غدد اشکی تولید می شوند باعث باز شدن دید میگردد.هم دید ظاهری و هم دید معنوی. ائمه اطهار در فضیلت
عیسی به شاگردان خود گفت: « یکی از شما به من خیانت خواهد کرد.» این سخن باعث ناراحتی و تعجب شاگردان شد. عیسی گفت آنکه اول دستش را به سوی بشقاب دراز کند به من خیانت خواهد کرد. یهودا پرسید «استاد من خواهم بود؟» عیسی گفت «آری». (شام آخر)
بعد از شام عیسی با پطرس و یعقوب و یوحنا به کوه زیتون رفت و مناجات کرد. بعد از مناجات یهودا با عده ای مسلح به سوی عیسی آمد. به همراهان خود گفت که هرکس را من ببوسم، او عیسی خواهد بود. سپس مستقیم به سوی عیسی رفت و گفت «سلام ا
همه ی ما گرفتار توهین ها و چرند گویی های دیگران شده ایم، ادم هایی که زندگی خودشان ویرانه ای بیش نیست ولی در مقام قضاوت، هر حرفی که دلشان می خواهد میزنند.
1- بی عقل نباش
در برخورد با چنین مسائل روزمره ای، یعنی توهین ها یا اظهار نظر های نادرست دیگران که باعث رنجش ما می شود مهم ترین کار این است که آرامش مان را حفظ کنیم، در صورتی که گرفتار اضطراب و رنجش شویم، عقل مان از کار خواهد افتاد و واکنش های نادرستی نشان خواهیم داد.

2- از حرف هایشان نرنج
قدم دو
شاخص کل بورس تهران به محدوده 340000 واحدی رسیده و روند صعودی جدیدی را آغاز کرده است. چیزی که باید به آن توجه کنید، این است که تقریبا زیان همه در بازار جبران شده و همین موضوع، ممکن است باعث فشار فروش در بازار شود. در حقیقت، عده ای اقدام به سیو سود میکنند و عده ای دیگر که تازه از زیان خارج شده اند، ممکن است با بورس خداحافظی کنند. عده ای دیگر نیر که فشار فروش را میبینند و تحلیلی از وضعیت موجود ندارد، ممکن است بدون دلیل، اقدام به فروش کنند. این موضوع، ب
خطرات سکته چشمی
خطرات سکته چشمی
بسیار زیان آور می‌باشد به طوری که باعث بسته شدن شریان شبکیه که وظیفه
خون‌رسانی به شبکیه را دارد خواهد شد. بهتر است بدانید که شبکیه یک لایه
نازک است که کار آن محافظت از سطح داخلی پشت چشم می‌باشد. همچنین شبکیه
باعث ارسال سیگنال به مغز می‌شود که در نهایت باعث درک و پردازش آنچه که
می‌بینید خواهد شد.
زمانیکه
رگ‌های شبکیه بسته شوند نشت مایع و به دنبال آن متورم شدن چشم را در پی
خواهد داشت که در نهایت باعث اختلا
استراتژی سئو به پروسه‌ی سازمان دهی محتوای یک وب‌سایت توسط موضوع گفته می‌شود، این سازمان دهی باعث خواهد شد که موتورهای جستجو مانند گوگل زمانی که کاربری به جستجوی موضوعی می‌پردازد منظور و هدف او را بفهمند. بهینه سازی یک صفحه‌ی وب حول محورها موضوعات و سپس کلیدواژه‌ی مرتبط با آن موضوعات، باعث خواهد شد تا از نظر موتورهای جستجو متخصص به نظر رسیده و رتبه‌ی بالایی برای کلیدواژه‌های طولانی مرتبط با آن موضوعات کسب کنید
ادامه مطلب
کسی که می‌خواهد خودش را برای سه متر پرش بسازد، با کسی که سی هزار متر را در نظر دارد، طرز کارشان فرق می‌کند. با این دید و با این خودشناسی است که انسان می‌فهمد در جایی که هست نمی‌تواند بایستد و باید حرکت کند، همین باعث خودسازی او می‌شود. 
مراتب سیر و سلوک معلم و مربی: خودشناسی --> خودسازی --> دیگرسازی
خرید ماسک مو احیا کننده گلیس Deep Repair مدل ۲۰۰ml
اگر موهای آسیب دیده و سست دارید یا در اثر رنگ کردن های متوالی، استفاده ی پی در پی از سشوار یا اتوهای مو، موهایتان زبر و خشن شده اند، بهترین انتخاب برای شما ماسک مو احیا کننده گلیس Deep Repair مدل ۲۰۰ml خواهد بود. این ماسک مو به دلیل داشتن کراتین، سبب درخشندگی و براقی موهای شما شده و باعث ترمیم، بازسازی و درخشندگی موهای شما خواهد شد. علاوه بر آن به دلیل وجود مواد صا کننده سبب لخت شدن موهای شما خواهد شد.
به
یراق آلاتی که برای دوردوش ها استفاده می شود بهتر از جنس مناسب استفاده شود برای اینکه کارتون با قیمت پایین انجام شود از یراق آلاتی که کیفیت پایینی دارن استفاده نکنید باعث میشود زود تر زنگ بزند باعث میشود حشرات موزی به محیط دوردوش جمع شود و باعث آلودگی محیطی می شود .
البته یک چرخه هست که آنتونی رابینز به آن اشاره دارد و آن این است که احساس خوب باعث افکار خوب ، گفتار خوب باعث افکار خوب ، افکار خوب هم باعث احساس خوب و گفتار خوب میشه یعنی این سه تا هم علت هم هستند و هم معلول هم یعنی با هر سه باعث جذب انرژی مثبت میشه و برعکس. علت همه چیزها انرژی است و هر چیزی هم از انرژی تشکیل شده و انرژی های همه چیز هم متفاوت یا میتواند شبیه به هم باشد .حتی برخی معتقدند اینکه طب مدرن علت بیماری ها را میکروب و ویروس می داند باطل اس
تستوسترون یکی از هورمون‌های مهم رشد و جنسی در بدن مردان و زنان است که اندام‌های جنسی، سوخت و ساز بدن، پوکی استخوان و دیگر عملکردهای بدن را تنظیم می‌کند. به طور متوسط بدن هر مرد ۲۰ برابر، بیشتر از بدن هر زن تستوسترون تولید می‌کند.
کاهش این هورمون در مردان، باعث خواهد شد تا زنانگی بیشتری در بدن خود داشته باشند. مواردی همچون سینه‌های مردانه یا کم مویی در بدن و صورت و افزایش این هورمون در زنان هم می‌تواند باعث تجربه‌ی الگوی موهای مردانه در ص
 برای بازوبسته کردن بستهای باطری می باید به طریقی انجام گیرد که تماس ابزار با بدنه باعث تولید جرقه نشود چراکه اتفاق ان می تواند در صورت دستپاچه شدن فرد استفاده کننده باعث حتی ترکیدن باطری گردد. رعایت نکته زیر به راحتی مانع این حادثه می گردد و به راحتی وبدون هیچ نگرانی می توان باطری خودرو خود را باز و یا ببندید.
فقط لازم است در زمان بازکردن بست باطری در ابتدا بست قطب منفی(اتصال بدنه) از روی باطری به طور کامل باز نمائید.این کار باعث خواهد شدجری
دانلود سابلیمینال کوچک کردن بینی
سابلیمینال کوچک کردن بینی بهترین ابزار برای خوش فرم کردن و کوچک شدن بینی های غضروفی می باشد که می توان با استفاده از آن بینی خود را کوچک کرد. استفاده از سابلیمینال کوچک کردن بینی باعث خواهد شد شما به مرور شاهد کوچک شدن بینی خود باشید. فرصت را از دست ندهید و این سابلیمینال را حتما تهیه کنید
چونکه استفاده از این سابلیمینال بینی های شما را خوش فرم خواهد کرد.

با سابلیمینال کوچک کردن بینی نیازی به عمل جراحی نیست
مصرف کنندگان عزیز توجه داشته باشند که دودکش جهت تخلیه گاز¬های حاصل از احتراق استفاده میشود
اگر دودکش مناسب نباشد یا قطرلوله آن کم باشد و یا در مسیر آن گرفتگی وجود داشته باشد و یا دارای مسیر طولانی افقی و یا شیب منفی باشد، گاز¬های حاصل از احتراق نمی¬توانند به خوبی از دودکش عبور¬کنند و درنتیجه دود به پکیج و یا محیط ساختمان باز می¬گردد و اثرات منفی رو به بار می آوردند از جمله اینکه:
دود¬های سمی حاصل از احتراق به محلی که پکیج در آن قرار دارد وار
آیا راکستار به‌زودی GTA 6 را معرفی خواهد کرد؟ این خبری است که بسیاری از طرفداران این سری منتظر آن هستند و انتشار چند آرت‌ورک جدید مربوط به سری GTA توسط راکستار باعث شده تا احتمال رخ دادن این اتفاق در آینده‌ای نزدیک، قوت بگیرد.
ادامه مطلب
دل شکسته مراقب دگر چه می‌خواهد
سر بریده که بالشت پر نمی خواهد
 بدون گریه بخوان حمد و سوره‌ای و برو
به گِل نشسته دلم، چشم تر چه می‌خواهد
رسیده از تو به ما خیر‌های بسیاری
نکن دعا نه از این بیشتر نمی‌خواهد
به عذرخواهی مردانه‌ات نیازی نیست
خرابه‌‌‌ منت دیوار و در نمی‌ خواهد
بخند، پشت نقاب‌های عاشقانه نمان
سپاه آخر خط که سپر نمی خواهد
 گروه تاسیساتی یزد تهویه تعمیرات و سرویس دهی انواع  محصولات پکیچ رادیاتور دیواری در خدمت شما هموطنان عزیز می باشد
نکاتی برای نگهداری بهترشوفاژ
نظافت و گردگیری دوره‌ای رادیاتور باعث افزایش راندمان گرمادهی آن خواهد شد. 
 هواگیری به موقوع رادیاتور می‌تواند مانع فرسودگی آن شود.
 نصب رادیاتور زیر پنجره باعث هدر دادن انرژی و از بین رفتن منابع مالی خانواده می شود.
برای نظافت و گردگیری رادیاتور از شوینده های قوی و همچنین اسکاچ زبر استفاده نکن
آخرش درد دلت، در به درت خواهد کرد
مهره ی مار کسی کور و کرت خواهد کرد
عشق یک شیشه ی انگور کنار افتاده است
که اگر کهنه شود مست ترت خواهد کرد
از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت
جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد
ناگهان چشم کسی سر به سرت می ذارد
بی محلیش ولی جان به سرت خواهد کرد
جرم من خواستن دختر ارباب ده است
مادر این جرم شبی بی پسرت خواهد کرد
همه ی شهر به آواز من عادت کردند
وقت مرگم گذری با خبرت خواهد کرد
#امیر_سهرابی
بهتر برای ساخت عضله :
کلید ساخت و تعمیر عضلات تستوسترون است از آنجایی که تستوسترون در حدود 8 صبح به اوج تولید خودش می رسد و در طول روز کاهش می یابد، بهترین زمان برای ساخت عضلاتتان، تمرین در صبح است. 
بهتر برای کاهش چربی :
ورزش کردن زود هنگام و قبل از اینکه بدن شما فرصتی برای پردازش هر نوع غذایی داشته باشد، حالت سوزاندن چربی بدن را فعال خواهد کرد و از سلول های چربی به عنوان انرژی برای تأمین انرژی استفاده خواهد کرد. 
تقویت خلق و خو :
ورزش باعث افزا
این خودروی برقی کوچک توسط محققان هلندی طراحی شده و قرار است طبق همین طرح مفهومی نیز ساخته شود. جنس بدنه این خودرو از نوعی کامپوزیت سازگار با محیط زیست خواهد بود. خود این کامپوزیت نیز از زباله های پلاستیکی جمع آوری شده از اقیانوس ها ساخته خواهد شد.

شاسی این خودرو با نام لوکا (Luca) از نوعی مواد ترکیبی شامل پلی اتین ترفتالات(PET) اصلاح شده بهمراه کتان ساخته خواهد شد. جنس بدنه نیز از ترکیب پلی اتین ترفتالات و زباله‌های خانگی ساخته خواهد شد. قاب جلو
بمناسبت میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار،امام جمعه،شهردار و فرمانده انتظامی بخش آب پخش با فرمانده حوزه شهید دستغیب آب پخش دیدار کردند.
امام جمعه آب پخش در این دیدار با محکومیت اقدام امریکا در تروریستی خواند سپاه پاسداران اظهار داشت:این اقدام امریکای جنایتکار، از روی استیصال و درماندگی و عصبانیت فراوان نسبت به سپاه پاسداران است.
وی افزود:این اقدام باعث تاثیرگزاری بیشتر سپاهیان عزیز می شود و عزت آنها افزوده خواهد شد.
شهردار آب پخش نیز در این
آنچه که باید در مورد کرم دست و صورت شون گیاهی باعصاره بادام حجم 150میلی لیتر بدانیم
همانطور که می دانید برای داشتن پوست سالم و درخشان در طول زندگیتان نیازمند یک سری مراقبت های همیشگی هستید که استفاده روزانه و مکرر از یک کرم مرطوب کننده که سازگار با پوست شما باشد حرف اول را خواهد زد.
و اما با نگاهی به کرم دست و صورت شون گیاهی باعصاره بادام حجم 150میلی لیتر می توان گفت عصاره بادام موجود در این کرم یکی از عوامل موثر در نرم نگه داشتن پوست است که به
برخی از مزایای هوا گیری مدار گرمایش عبارتند از:•    هواگیری باعث افزایش عمر کلیه تجهیزات شامل دیگ، پمپ ها، رادیاتورها، پکیج و… خواهد شد.•    انجام عمل هواگیری، راندمان گرمایشی سیستم و بویژه بلوک‌های رادیاتور را بشدت افزایش می‌دهد و در نهایت باعث کاهش هزینه گاز مصرفی خواهد شد.•    هواگیری خطر نشت آب از سیستم (رادیاتورها) را کاهش می‌دهد.
در صورت هر گونه سوال و یا سفارش تلفنی میتوانید از طریق شماره تلفن زیر و ایمیل radiator.package@gmail.com و شبکه ه
علت خارش بیضه ها ؟!
بهداشت نامناسب یا وضعیت پزشکی؟پوسته پوستی که بیضه ها را در جای خود قرار می دهد ، خارش بر روی اطراف بیضه یا بیضه وجود دارد ، غیر معمول نیست. تعریق در ناحیه کشاله ران خود بعد از پیاده روی در طول روز می تواند باعث خارش بیضه های شما بیش از حد معمول شود. حتی فقط چند روز استحمام نکردن باعث تمیز شدن آنها می شود.
اما سایر شرایط جسمی و پزشکی نیز می تواند باعث خارش بیضه شود. برخی از این شرایط ممکن است باعث شود شما برای مراقبت از منبع خار
شیرهای فشار شکن (P.R.V) بطور اتوماتیک فشار زیاد و متغیر ورودی را به فشار کم و ثابت خروجی تبدیل می کند . چنانچه در شبکه بعد از شیر فشار شکن مصرف آب وجود نداشته باشد برای جلوگیری از انباشته شدن فشار استاتیک شیر فشار شکن به طور اتوماتیک جریان را قطع می کند . استفاده از این شیر ها سهولت بهربرداری از شبکه وخطوط انتقال حذف هزینه های هنگفت خرید زمین و ساخت مخازن فشار شکن را در بردارد و نیز با کاهش فشارهای نا خواسته در شبکه ها و خطوط انتقال به مقدار زیادی
زمانی که به دنیا اومدم شکل جمجمه ای سرم به شکل قایق بوده عمل جراحی کرده اند توی نه ماهگی ، بعد چند ماه مشخص شد که غضروف لگن های هر دو پام هم مشکل داره اما خب با مدوا و درمانی یکی خوب شد اما اون یکی ش نه و این باعث کوتاهی پام شد تا امروز که باعث شد هفت بار عمل جراحی کنم !!! 
هر کاری که میکنم نمیتونم خودمو متقاعد کنم که یکی از آدمای اینترنتی باشم. حتی با اینکه میدونم چقد فایده میتونه داشته باشه اما نمیتونم یکی از اون آدما باشم!!
اینستا باعث میشه خودم نباشم. تویی.تر باعث میشه از آدما بدم بیاد بدون اینکه شرایطشونو بدونم. و حتی این روزا تلگرامم باعث میشه احساس کنم همش درگیر سو تفاهمم...از این در ارتباط بودن زیاد خوشم نمیاد:(

شامپو شوما ترمیم و محافظت کننده مو ۴۰۰ میلی لیتری
مراقبت از مو و بهداشت مو از کارهایی است که هر فردی به آن اهمیت فراوانی می دهد. عوامل زیادی وجود دارند که باعث آسیب دیدگی مو شده و باعث کدری و شکنندگی آن می شود. مواردی مانند سشوار کشیدن های پی در پی، عوامل ارثی، تغذیه ی نامناسب و غیره.اما استفاده از یک شامپوی ترمیم کننده و محافظت کننده از مو می تواند بسیاری از مشکلات را حل نماید. شامپو شوما ترمیم و محافظت کننده مو ۴۰۰ میلی لیتری محصول شرکت schwa
بشقاب میناکاری لبه گرد 30 سانتی متری از محصولات سنتی صنایع دستی اصفهان است.در طراحی بشقاب میناکاری دور گرد از رنگ های شاد و زیبای مینایی و لاجوردی استفاده شده تا بدرستی حال و هوای فرهنگ ایرانی تداعی شود. در ساخت بشقاب میناکاری لبه گرد طرح کلاسیک بشقاب های قدیم رعایت شده و در چیدمان مناسب دکوری بسیار بچشم خواهد آمد. سایز بشقاب میناکاری 30 سانتی گرد به شما امکان می دهد تا بتوانید با دیگر ظروف دکوری آن را هماهنگ سازید. پروسه یاخت و نقاشی بشقاب لب
اصولاً براساس طراحی و ساخت سیم پیچ های ترانسفورماتور رابطه N1/N2=V1/V2=I2/I1 همیشه برقرار است که این رابطه برابر است با مقدار k یا نسبت تبدیل سیم پیچ های ترانسفورماتور.در صورتیکه هیچگونه تغییری در تعداد دور سیم پیچ های ترانسفورماتور صورت نگیرد مقدار k عدد ثابتی خواهد بود.چنانچه روی سیم پیچ ها تپ چنجر نصب شود معمولاً با تغییر تپ تعداد دور سیم پیچ ها تغییر خواهد کرد و به طبع آن مقدار ولتاژ خروجی نیز تغییر خواهد کرد که این بستگی به طراحی و مقدار ولتاژ
نفت,کرونا,کسری بودجه
در جلسه اخیر وزرای اوپک و اوپک پلاس توافق جهت کاهش تولید نفت صورت نگرفت و توافق فعلی که تا آخر ماه میلادی جاری دارای اعتبار است آخرین توافق کاهش تولید خواهد بود مگر اینکه توافق جدیدی صورت گیرد.
وزرای کشور های عضو اوپک در جلسه ای که اخیرا تشکیل یافت خواستار کاهش تولید نفت به علت کمبود تقاضا در اثر شیوع بیماری کرونا شدند تا از کاهش شدید قیمتی طلای سیاه جلوگیری شود ولی رد این پیشنهاد توسط روسیه دوباره باعث افت بیشتر قیمت نف
۱ – کودکان را دست کم نگیرید: اغلب والدین کارهایی را که کودکان قادر به انجام شان هستند پایین تر از حد واقعی در نظر می گیرند. آن ها حتی ممکن است کارهایی را برای کودکانشان انجام دهند که خود آن ها به خوبی قادر به انجامش هستند.۲ – وظایفی را واگذار کنید که مناسب سن کودکان باشد: اگر وظیفه ای که به او می دهید برای سنش مشکل باشد، ناامید و دلزده خواهد شد. اما اگر کارها طوری باشند که کودک از عهده انجام آن ها به خوبی برآید، به این ترتیب تشویق می شود و می خوا
علت سوختن موتور تردمیل
1- عدم روغن کاری و از بین رفتن لایه استر کتان تسمه نقاله می شود که باعث می شود اصطکاک تسمه تردمیل نسبت به تخته تردمیل بالا رو و باعث داغ شدن موتور تردمیل و سپس باعث سوختن موتور تردمیل می شود .2- به علت عدم استفاده از تردمیل , تسمه نقاله تردمیل خشک شده است و باعث فشار آمدن به موتور تردمیل می گردد. 3- عمر تسمه نقاله تردمیل تمام شده است . 

به نام خدای شنهای طبس

شهید آوینی:
« عصر تمدن غرب و سیطره ی روح سرمایه داری بر بشر به پایان رسیده و عالم در
محاصره ی حقیقت است ... حقیر این عرصه را آوردگاه مبارزه ای عظیم می بینم
که بین آدم و دعوات شیطانی نفس اماره اش درگیر است. آدم فریب خورده و از
بهشت حقیقت خویش هبوط کرده، اما دیگر توبه اش مقبول افتاده است و زود است
که بازگردد.»
من در فروپاشی تمدن غرب بیش تر به تحول درونی غربی ها امیدوارم
تا جنگی رو در رو که میان شرق و غرب و یا اسلام و غرب روی د
نکات مراقبتی بعد از انجام جراحی بینی ۲ :
_ معمولا شخص از روز چهارم و بطور قطعی از روز هفتم میتواند فعالیت های معمول خود را آغاز کند.
_ پس از برداشتن اسپلیت چسب روی بینی زده خواهد شد که بعد از آن باید توسط خودتان و یا توسط جراحتان هر ۲۴ تا ۴۸ ساعت عوض شود قبل از چسب زدن پوست بینی خود را با آب و صابون به خوبی شسته و خشک نمایید سپس اقدام به چسب زدن کنید‌.
_ چنانچه پوست بینی شما به چسب حساسیت نشان داد چسب زدن را متوقف کنید و فورا این موضوع را به جراحتان

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها